Ми в соціальних мережах

Facebook

Дружні сайти


Пластовий Портал - твоя віртуальна домівка

Банер

Банер

Банер

Банер


Наша кнопка
Новини PDF Друк e-mail
Написав Administrator   
Середа, 07 липня 2010, 15:46

Останні новини Об'єднання студіюючої молоді "Зарево" та партнерів

 

15.06.2016. Ініціативна група молодих вчених за сприянням та при активній участі Тернопільської обласної організації Об'єднання студіюючої молоді «Зарево» проводить наукову конференцію на тему: Економічний розвиток країни в умовах євроінтеграції. http://www.economy-confer.com.ua/

 

15.04.2016. Після проведених вишколів у нас залишилася певна кількість брошур "Висновки Урядової комісії про діяльність ОУН та УПА". На минулому тижні передали по 50 шт. для шкіл м. Біла Церква, для 72 бригади, для учнів шкіл Вінниці. На наступному тижні плануємо передати для учнів шкіл Дніпропетровщини.

 

 

25.05.2014. Члени  "Зарева" вшанували День  народження Голови Організації Українських Націоналістів, Голови Фундації ім. Олега Ольжича, останнього Президента УНР в екзилі Миколи Плав'юка.

 

14.10.2013. Члени  "Зарева" взяли участь у традиційному Марші УПА. Учасники Маршу пройшли урочистою ходою від пам'ятника Т.Шевченку по Хрещатику і до Михайлівської площі. Закінчилася акція святковим концертом.

 

02.09.2013. Члени Об'єднання студіюючої молоді "Зарево" взяли участь у мітингу біля Адміністрації Президента України на підтримку євроінтеграційних прагнень України.

26.08.2013. Голова "Зарева" В. Генералюк взяв участь Форумі української молоді діаспори "Тернопіль 2013", в рамках якого відбувся I Світовий Конгрес Українських Молодіжних Організацій (СКУМО). СКУМО є молодіжною структурою Світового Конгресу Українців (СКУ).

24.08.2013. Провід Об'єднання студіюючої молоді "Зарево" вітає усіх українців з Днем Незалежності! Віримо - Україна стане могутньою європейською державою українського народу!

04.07.2013. Провід Об'єднання студіюючої молоді "Зарево" вітає п. Ларису Ляхоцьку з повторним обранням головою Жіночого товариства ім. Олени Теліги та проведеним з'їздом організації.

 

День Героїв спочатку в діаспорі, а тепер і в Україні відзначають 23 травня. У день загибелі першого провідника ОУН, полковника Коновальця. Чин цієї людини належно не пошанований державою, за яку він боровся і загинув. 23 травня минає 75 років, як у Роттердамі було вчинено смертельний напад на першого Голову ОУН полковника Євгена Коновальця.

 

18.05.2013. Члени "Зарева" та прихильники взяли активну участь у всеукраїнському марші протесту "Вставай, Україно!"

 

14.05.2013. Активісти "Зарева" взяли участь у пікеті під Верховною Радою з гаслом "Україна для сім'ї" - проти прийняття законопроекту №2342, який є ланкою на шляху законодавчого впровадження в Україні гомосексуалізму.

 

12.05.2013. Сьогодні завершилася поїздка в рамках молодіжних обмінів, під час якої учасники відвідали Францію та Іспанію. Фото з поїздки Ви можете побачити у розділі "Галерея".

 

27.02.2013. Члени "Зарева" взяли участь у мітингу біля адміністрації Президента України з приводу протесту проти можливого прийняття законопроекту №1187 "Про вищу освіту" Калєтніка, Ківалова, Сороки (КаКі & Co). Цей з/проект позбавляє студентів соціальних гарантій, ліквідує автономію ВНЗ, сприяє хабарництву, у ньому немає і згадки про механізми інтеграції в європейський освітній простір, єдиним представником інтересів студентів призначається т.зв. Всеукраїнська студентська рада, повністю підконтрольна Міністерству. Акцію підготували студентські організації багатьох ВНЗ та молодіжні громадські організації.

 

21.02.2013. Члени "Зарева" взяли участь у ТІКу на тему: "Чи виживуть українські ЗМІ в сучасних умовах?". Захід, організований Сергієм Пантюком, відбувся в приміщенні благодійного фонду "Смолоскип".


21.02.2013. Сьогодні у Бабиному Яру члени "Зарева" здійснили покладання квітів до могили Олени Теліги та інших членів ОУН, які загинули від рук нацистів.

 


22.01.2013. У День Соборності члени Зарева взяли участь в акції Ланцюг злуки, організований різними громадськими організаціями на мосту ім. Патона у м. Києві.

06.12.2012. Перший у грудні ТІК на тему "Інформаційні війни і участь України та українців у них" відбувся у приміщенні благодійного фонду "Смолоскип". Круглий стіл організовано Сергієм Пантюком. З доповідями виступили Максим Розумний, Юрій Стець, Дмитро Потєхін. У заході взяв участь голова "Зарева", член ПУН В.Генералюк.

24 листопада - День пам'яті жертв Голодомору 1932-33. 24 листопада Україна та світ згадають мільйони вбитих під час геноциду. О 16:00 - загальнонаціональна хвилина мовчання із вшанування пам'яті жертв Голодомору. У Києві акція розпочнеться 24 листопада о 14:00 з ходи від станції метро Арсенальна до Національного меморіалу пам’яті жертв Голодоморів. У рамках загальнонаціональної акції «Запали свічку пам’яті» мільйони українців запалять свічки у своїх вікнах. Заходи проходять у всіх областях України і 32 країнах світу.

22.11.2012. У приміщенні благодійного фонду "Смолоскип" відбувся ТІК на тему "Голодомор - важлива віха колективної пам"яті українців". Круглий стіл організовано Сергієм Пантюком. У заході взяв участь голова "Зарева" В.Генералюк.

 

01.10.2012. Члени "Зарева" взяли участь в акції протесту проти законопроекту про наклеп. Учасники вимагали внести до порядку денного засідання Верховної ради постанову про скасування рішення про прийняття у першому читанні законопроекту Журавського. Захід організовано журналістською спільнотою та громадськими організаціями.

 

09.08.2012. Акція: «Підтримай рідну мову!»
У зв’язку із набуттям чинності Закону України «Про засади державної мовної політики» ОСМ «Зарево» закликає підтримати акцію на підтримку української мови. Пропонуємо кожному небайдужому наклеїти наліпку у себе вдома, на роботі, в автомобілі чи на комп'ютері. Комплекти наліпок можна отримати у нашому офісі за адресою: м.Київ, вул. Івана Мазепи 6, оф.6., (просимо попередньо телефонувати на номер 227-55-24).

 

21.07.2012. У 106-у річницю з дня народження Олени Теліги в Бабиному Яру біля Хреста, символічної могили розстріляних героїв, відбулося покладання квітів і панахида пам’яті Олени Теліги та її побратимів, які віддали життя за Україну. Захід організувало жіноче товариство ім. О.Теліги. Участь у заході взяли ОСМ "Зарево" та ОУН.

 

13.07.2012. ОСМ "Зарево" разом з іншими громадськими організаціями звернулося до Президента України з проханням вжити усіх заходів, щоб антиконституційний проект Ківалова-Колесніченка, який збурює суспільство, розколює Україну і зазіхає на її конституційний лад, був знятий з розгляду.

 

07.07.2012. ОСМ "Зарево" взяло участь у презентації Союзу патріотичних сил Наша Україна, створеного для об'єднання зусиль по забезпеченню політичної відсічі та громадянської протидії наступу антиукраїнських сил.

 

03-06.07.2012. Члени ОСМ "Зарево" брали активну участь біля Українського Дому в акції захисту української мови та засудження законопроекту КаКа як такого, що розпалює міжнаціональну ворожнечу.

 

02.07.2012. ОСМ "Зарево" приєдналося до листа тим депутатам-"тушкам", які голосували за прийняття проекту закону проти української мови, але, можливо, ще не втратили залишки своєї совісті, з проханням голосувати проти.

 

27.06.2012. ОСМ "Зарево" ввійшло у "Всеукраїнський комітет на захист української мови".

 

29.05.2012. ОСМ "Зарево" підтримує загальну мобілізацію на захист української мови: 5 червня, 9:00 год. біля Верховної Ради України.

 

25.05.2012. Громадські організації, серед яких і члени "Зарева", продовжують пікетувати Верховну Раду України проти нищення української мови.

 

24.05.2012. Сьогодні о 13.00 біля стін Верховної Ради України відбувається громадська акція на захист української мови. До акції протесту приєдналися також відомі письменники, музиканти, актори та народні депутати. Серед них письменники Брати Капранови, Ірена Карпа, лідер гурту ТНМК Фагот, Сергій Фоменко з Мандрів, актриса Ірма Вітовська та інші. В акції беруть участь члени "Зарева".

 

(01.03.2012). ОСМ "Зарево" розпочинає акцію на підтримку української мови. Пропонуємо кожному небайдужому наклеїти наліпку у себе вдома, на роботі, в автомобілі чи на комп'ютері. Комплекти наліпок можна отримати у нашому офісі за адресою: м.Київ, вул. І.Мазепи, 6, оф. 6 (просимо попередньо телефонувати на номер (044) 227-5524). Зображення наліпок можна побачити на нашій сторінці у Фейсбуці www.facebook.com/zarevo.org.ua

23.05.2012. У 1941 році Другий Великий Збір Організації Українських Націоналістів постановив щороку, 23 травня, святкувати День Героїв. Свято було приурочене до сумного дня 23 травня 1938 року, коли в Роттердамі було вбито Євгена Коновальця. Було також обумовлено, що саме у травні пішли з життя «кращі сини України XX століття»: Микола Міхновський, Симон Петлюра та Євген Коновалець. Націонал-патріотичні організації домагаються встановлення Дня Героїв офіційним державним святом. Члени ОСМ "Зарево", разом з іншими організаціями, взяли участь у покладанні квітів до меморіальних знаків Героям визвольного руху України: першому Міністру закордонних справ УНР О.Я. Шульгину, визначній громадській діячці, художниці А. Горській, поету, археологу, провіднику ОУН Олегу Ольжичу (Кандибі), учасниці визвольного руху, поетесі Олені Телізі, полковникам проводу Галицько-Буковинського куреня січових стрільців Євгену Коновальцю та Андрію Мельнику, крайому провіднику ОУН на східноукраїнських землях Мирону Орлику, голові директорії УНР, головному отаману Армії УНР Симону Петлюрі, автору українського національного гімну Павлу Чубинському.

07.05.2012. Завершилася 10-та - ювілейна і вже легендарна гра "ГУРБИ-АНТОНІВЦІ-2012", організована МНК. У грі взяли участь члени Проводу "Зарева" Ігор та Юрій Присяжнюки. Детальніше - на www.facebook.com/zarevo.org.ua

 

24.04.2012. Відбулося установче засідання Громадської ради при Державній службі з питань молоді та спорту, за результатом якого "Зарево" стало членом Громадської ради.

23.04.2012. Голову "Зарева" обрано секретарем Комісії з питань державної мовної політики Громадської ради при Міністерстві культури України. До складу комісії також входить член Проводу "Зарева" Ігор Присяжнюк.

12.03.2012. Офіційне прощання з Миколою Плав'юком відбудеться у середу, 14 березня, в домівці Українського Національного Об'єднання в Торонто з 14.00 до 16.00 за місцевим часом. Панахида буде відправлена о 20.00. Похорон відбудеться 13 березня в церкві Святої Покрови у Бурлінгтоні о 10.00. Поховання на кладовищі Св. Володимира в Оуквілі.

У четвер, 15 березня, буде відправлена панахида за Головою ОУН Миколою Плав'юком у Володимирському кафедральному соборі м. Києва.

У суботу, 17 березня, буде відправлена панахида у Церкві Святого Миколая Чудотворця на Аскольдовій Могилі.

Початок богослужінь об 11.00.


10.03.2012. Зі смутком у серці повідомляємо, що на 87 році життя помер останній Президент УНР в екзилі (вигнанні), Голова Проводу Українських Націоналістів, Голова Правління Фундації ім. О.Ольжича, почесний член ОСМ "Зарево" Микола Плав'юк. Вічна йому пам'ять.

21.02.2012. Сьогодні у Бабиному Яру відбулося покладання квітів до могили Олени Теліги та інших членів ОУН, які загинули від рук нацистів. У мітингу-реквіємі взяли участь члени ОУН, "Зарева" та жіночого товариства ім.О.Теліги.


14.02.2012. Сьогоді передано для архіву Стенфордського університету друковані матеріали "Зарева", виготовлені організацією з часу відновлення її діяльності в Україні.

 

26.01.2012. Відбулося установче засідання Громадської ради при Міністерстві культури України. У раду обрано члена проводу "Зарева" Ігора Присяжнюка.

25.01.2012. У приміщенні благодійного фонду "Смолоскип" відбулося засідання Толоки інтелектуальних комунікацій (ТІК) на тему "Звитяги української зброї", організоване Сергієм Пантюком. У заході взяв участь голова "Зарева" Віктор Генералюк.

 

22.01.2012 День Соборності члени Зарева відзначили, взявши участь в акціях, організованих громадськістю, - мітингу на Софіївській площі,  Ланцюгу злуки на мосту ім. Патона у м. Києві.

25.12.2011. Голова "Зарева" В.Генералюк узяв участь у круглому столі на тему "Нова українська опозиція: сьогодні, завтра чи ніколи?" Захід організовано секретарем Спілки письменників України Сергієм Пантюком.

 

26.11.2011. "Зарево" приєдналося до Загальнонаціональної акції із вшанування пам'яті жертв Голодомору.

29.09.2011. У Бабиному Яру відбулася величава маніфестація українських національно-демократичних сил - вшанування пам'яті жертв Бабиного Яру. У заході взяли участь члени "Зарева". "Зарево" також стало підписантом заяви громадського комітету пам'яті жертв Бабиного Яру.

23.08.2011. У Фундації ім. О.Ольжича відбулося засідання інтелектуального клубу, присвяченого питанню економічного націоналізму та діяльності ОУН у цьому напрямку. У засіданні, зокрема, взяв участь Богдан Футей, Федеральний суддя США.

 

23.08.2011. Члени "Зарева" взяли участь у Форумі української молоді діаспори, конференції "Молодь діаспори - майбутнє закордонного українства".

 

19-21.08.2011. Члени "Зарева" взяли участь у V Всесвітньому форумі українців. У рамках Форуму голова "Зарева" працював у молодіжній секції над виробленням молодіжної резолюції.

 

18.08.2011. У приміщенні благодійного фонду "Смолоскип" відбулася Толока інтелектуальних комунікацій (ТІК) на тему "20 років незалежності України: здобутки, втрати, перспективи", організована Сергієм Пантюком. Доповідачами були Євген Сверстюк, Олесь Доній. У заході в якості співдоповідача взяв участь голова "Зарева" Віктор Генералюк.

 

28 липня в день Хрещення України-Руси за традицією відбувся Хресний хід УПЦ КП від Володимирського собору до пам'ятника Володимирові Хрестителю. У заході взяли участь члени "Зарева".

 

23.07.2011. СБУ розсекретило методичку Вищої школи КГБ "Білоруські буржуазні націоналісти" http://svislac.belarda.org/index.php?mod=news&id=1105 , прізвища і оперативні псевдо агентів, які займалися знищенням підпілля, визнається факт існування фальшивих "партизан" і "підільників", яких називають "агентами-ліквідаторами".

 

21.07.2011. Члени Зарева, ОУН та жіночого тов-ва ім. О.Теліги взяли участь у вшануванні річниці від дня народження української поетеси, літературного критика, діяча української культури, члена ОУН Олени Теліги. Захід відбувся у Бабиному Яру біля пам'ятного Хреста.

14.06.2011. Члени Зарева, ОУН та жіночого тов-ва ім. О.Теліги взяли участь у вшануванні 120-річчю від дня народження засновника ОУН, полковника Євгена Коновальця.

10.06.2011 р. в Будинку Центральної Ради (Будинок вчителя) відбулася урочиста академія, присвячена 120-річчю від дня народження Євгена Коновальця.

З 30.04 по 11.05 відбулась поїздка групи у складі 54-х осіб до Барселони (Іспанія). Учасники поїздки познайомились з чудовою столицею Каталонії, її історією, культурою та архітектурою, а також центром її релігійного життя – монастирем Монтсеррат. Окрім Барселони, учасники подорожі відвідали низку інших міст-перлин Середземномор’я – центр французького Лазурного берега Ніццу, князівство Монако, Монте-Карло, колишні середньовічні міста-держави Геную та Венецію. На додачу до середземноморської частини програми, група побувала у столиці Австрії – Відні, а також наймальовничішому місті Польщі – Кракові. В усіх містах для учасників поїздки були організовані оглядові екскурсії. Проживання членів групи відбувалось у 3-зіркових готелях. Зануритись в атмосферу поїздки і відчути колорит міст та місцевостей, які відвідала група, Вам допоможуть фото, зроблені самими учасниками поїздки та викладені у розділі "Галерея". Інформуємо, що ОСМ "Зарево" восени організує подібну поїздку до Іспанії по дещо зміненому маршруті. Крім того, ми плануємо розширити географію поїздок та вдосконалити розроблені раніше маршрути. Слідкуйте за повідомленнями на сайті та пізнавайте Європу завдяки нашим молодіжним поїздкам!

30 квітня - 3 травня члени "Зарева" взяли участь у найбільшій в Україні тереновій грі "Гурби-Антонівці". Гра має подвійну мету. Це вшанування повстанців, які провели у травні 1944 р. біля с.Антонівці найбільший в історії УПА бій, і вишкіл молоді. Організатор гри - Молодіжний Націоналістичний Конгрес.

30.03.2011. В офісі "Зарева" відбулася зустріч керівника "Пласту" Д.Колесника, голови Молодої Просвіти В.Мороза, голови Молодого Народного Руху І.Крулька та голови білоруської НДО "Варута" І.Тишкевіча з директором EYCA Марцелом Хагманом. На зустрічі обговорювалися питання європейської співпраці, впровадження програм соціального захисту української молоді, євроінтеграції, підвищення мобільності та доступу до культурних надбань.

13.03.2011. Члени "Зарева" спільно з членами ОУН та інших організацій вшанували пам'ять жертв Куренівської трагедії. Захід відбувся біля Хреста в Бабиному Яру.

29.01.2011 Члени "Зарева" вшанували пам'ять Героїв Крут на Аскольдовій могилі у м. Києві.

22.01.2011 У День Соборності члени Зарева взяли участь в акції Ланцюг злуки, організований різними громадськими організаціями на мосту ім. Патона у м. Києві.

09.11.2010 День української мови у Києві члени "Зарева" відзначили, взявши участь у акції протесту проти проекту Закону "Про мови". Передавши свої вимоги Президенту України, учасники рушили на Майдан, де відбувся флеш-моб "Відчуй смак мови". Акцію організували Громадянський рух "Відсіч", "Простір свободи" та ГК "Новий громадянин".

18.10.2010 Сьогодні члени "Зарева" взяли участь у спільній акції громадських організацій по пікетування Верховної Ради України з приводу можливого прийняття антиукраїнського закону про мови. Цього разу акція зібрала близько 1500 учасників і пройшла під гаслом "Займайтеся економікою, а не язиком!"

04.10.2010 Члени "Зарева" спільно з багатьма іншими молодіжними та громадськими організаціями пікетували приміщення комітетів Верховної Ради України, де в цей час відбувалася погоджувальна рада, щоб висловити свій протест проти антиукраїнського законопроекту "Про мови", який фактично знищує українську мову та загрожує стабільності в країні. У заході взяли участь близько 500 осіб, серед них представники польської національної меншини, відомі поети, письменники, "шестидесятники".

25.09.2010 Біля пам'ятного Хреста, що в Національному історико-культурному заповіднику "Бабин Яр", 25 вересня відбулося вшанування пам'яті українських патріотів - членів ОУН та їхніх прихильників, котрі загинули в застінках гестапо в роки німецької окупації Києва. За душі убієнних спільно з єпископом УПЦ КП Євстратієм (Зорею) молились члени ОУН, Фундації ім. О.Ольжича, ОСМ "Зарево", жіночого товариства ім.О.Теліги. Біля Хреста з промовою виступив також начальник управління Інституту національної пам'яті Володимир Бичек.

20.09.2010 Сьогодні відбулося пікетування Верховної Ради України зі зверненням до народних депутатів не приймати законопроект "Про мови...", поданий членами правлячої коаліції. Основна вимога  - "Парламентарі! Не забирайте мову в наших дітей!". Захід організовував "Союз Українок". У пікетуванні взяли участь члени ОСМ "Зарево" та жіночого товариства ім. О.Теліги.

 

Останнє оновлення на Четвер, 05 жовтня 2017, 09:23
 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Галерея

Опитування

Яку Країну ви хотіли б відвідати?
 

Опитування

Де б Ви хотіли навчатися у ВНЗ:
 

Опитування

Яку військову базу Ви хотіли б відвідати:
 
© 2010 Об'єднання студіюючої молоді "Зарево", Powered by Joomla! and designed by SiteGround Joomla Templates & vito
text/csspill; ?